لذت سفر در سافاری عمان با امکانات کامل

سافاری در عمان را با ما تجربه کنید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از جاذبه‌های طبیعی عمان کویر وهیبه عمان می‌باشد. این کویر که دومین کویر بزرگ کشور عمان به‌حساب می‌آید از مناطقی است که شما را به آرامش دعوت می‌کند. سفر به عمان به شما این امکان را می‌دهد که سافاری در عمان را تجربه کنید. در این کویر نوردی هیجان‌انگیز کمپ‌هایی وجود دارد که با چادرهای بیابان‌نشین‌های سنتی جهت پذیرایی از گردشگران آماده گردیده‌است. در این چادرها با غذاهای سنتی عمان، انواع نوشیدنی‌های خنک از گردشگران پذیرایی می‌شود. انواع لوازم رفاهی در این چادرهای سنتی جهت رفاه حال گردشگران وجود دارد. گردشگران در این کویر گردی این امکان را دارند که زیبایی‌های آسمان پر ستاره کویر را در ساعات شب نظاره‌گر باشند. سکوت ساعات شب و آرامش در کویر گردی باعث می‌شود شما از شلوغی و زندگی ماشینی شهرها دور شوید و به آرامشی دلنشین دست یابید.

فاصله این کویر تا مسقط چقدر است؟

سافاری عمان گزینه‌ای است که تور عمان به شما پیشنهاد می‌دهد این تجربه جذاب را از دست ندهید. کویر وهیبه عمان قسمتی از کویر شرقیه عمان است که فاصله‌ای حدود 4 ساعت از شهر مسقط دارد. دیدن زیبایی غروب خورشید در میان شن‌های داغ کویر از جمله مناظری است که بسیاری از اشخاص امکان دیدن آن را نخواهند داشت. کارشناسان عمان۷۷۷ به شما پیشنهاد می‌دهند که لحظات خاطره‌انگیز گردش در کویر جذاب و دیدنی عمان را با ما تجربه کنید.

سافاری در عمان همراه با کمپ‌های مجهز و مدرن
کمپ مجهز تفریحی در تور سافاری عمان

 سافاری در عمان با تفریحات جذاب کویرنوردی

در این مکان تفریحات بسیاری متناسب با انواع سلیقه و سن و سال وجود دارد. این تفریحات شامل مواردی است که در ادامه به آن پرداخته می‌شود.اسکی بر روی شن‌های لغزان کویر یکی از تفریحاتی است که طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده‌است. اگر تبحر کافی جهت این کار را ندارید جای نگرانی نیست چون سواری با شتر یکی دیگر از گزینه‌های مهیج این سفر به‌شمار‌ می‌آید. موتورهای چهارچرخ نیز یکی دیگر از تفریحات موجود در این مکان است.

[yasr_visitor_votes size=”large”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *