نمای داخلی یک رستورانی عمانی

رستوران‌های عمان با بهترین و لذیذترین غذاها

رستوران‌های عمان در همه فصول مشتری‌های خاص خود را دارند.کشور عمان با پیشینه تاریخی و فرهنگی از جمله کشورهایی است که فرهنگ بومی آن در طبخ و تهیه غذاها نیز نمایان است. مردم این کشور ارزش خاصی برای مهمانان خود قائل هستند و برای پذیرایی از آنان از غذاهای بومی و سنتی خود استفاده می‌کنند. 

با توجه به رشد صنعت گردشگری بسیاری از مردم تمایل دارند به این کشور پادشهای سفر کنند و از زیبایی‌های آن بازدید نمایند. استقبال ایرانی‌ها در این خصوص باعث گردیده که تعداد زیادی رستوران‌های ایرانی در عمان تاسیس گردد. این رستوران‌ها توانسته‌اند در کشور عمان فعالیت خود را گسترش دهند. 

غذاهای مورد علاقه در کشور عمان

در کشور عمان فرقی نمی‌کند فرد بومی آن منطقه باشد یا گردشگر. رستوران‌های عربی در عمان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. شما می‌توانید بهترین غذاهای محلی عمان را در رستوران‌های این کشور نوش جان کنید. از غذاهای محلی کشور عمان می‌توان از مجبوس، هریسه، کباب عمانی و نان محلی عمان نام برد.

با بهترین و لوکس‌ترین رستوران‌های مسقط  بیشتر آشنا شوید

یکی از کشورهایی که در آن رستوران‌های زیادی به چشم می‌خورد عمان است. رستوران‌هایی که در آن انواع غذاهای سنتی؛ دریایی و بین المللی سرو می‌شود. گردشگران زیادی در سفر به این کشور؛ به لوکس‌ترین رستوران‌های مسقط می‌روند. این رستوران‌ها با غذاهای خوشمزه و با کیفیت عمانی به زیبایی از مهمانان و گردشگران پذیرایی می‌کنند.

 رستوران‌های مسقط

رستوران The Beach ( بیج )

یکی از رستوران‌های مسقط که بسیار زیبا و لوکس می‌باشد؛ رستوران The Beach است. این رستوران با ساحل ال فرسکو فاصله‌ای ندارد و دارای چشم‌انداز بسیار زیبایی است. این مکان مناسب افرادی است که علاقمند به میل کردن غذا در فضای باز و روبروی دریا هستند. در این رستوران شیک غذاهای دریایی همچون ماهی کباب؛ خرچنگ دریایی؛ صدف با نارگیل و لیمو؛ میگو؛ جلبک‌های دریایی خوراکی و …. طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. آدرس رستوران:

The Chedi Hotel,North Ghubra 232,way,3215,sterrt 465 Oman,muscat,Oman

رستوران بیچ مسقط
رستوران بیچ مسقط
رستوران Ubhar  ( او بهار)

یکی از بهترین رستورانهای عمان که به شیوه کاملا عمانی و سنتی طراحی شده است. نوع غذا و دکور این مکان ترکیبی از عمان مدرن و تاریخی‌ست که انسان را به گذشته‌های عمان می‌برد. از غذاهای خوشمزه و لذیذی که گردشگران زیادی را به سمت رستوران او بهار می‌کشاند؛ بریانی گوشت شتر؛ سوپ هریس؛ مشوی؛ مجبوس و انواع کباب‌ها می‌باشد. انواع حلوا و دسرها در این رستوران مشتریان خاص خود را دارد. آدرس رستوران:

Al  kharejiyah St mascat OM,100,Oman

رستوران اوبهار از رستوران‌های لوکس مسقط،عمان
رستوران اوبهار از رستوران‌های لوکس مسقط،عمان
رستوران Grand lounge ( گرند لانج )

یکی از بهترین و لوکس‌ترین رستوران‌های مسقط رستوران گرند لونج می‌باشد. انواع غذاهای خوشمزه‌ و لذیذ ترکی در این رستوران سرو می‌شود. اگر شما علاقمند به غذاهای ترکی همچون کوفته؛ دونر کباب و … می‌باشید؛ بهترین رستوران برای شما گرند لونج می‌باشد. فضای جذاب این رستوران حال و هوای کشور ترکیه را به زیبایی نشان داده است. شما با حضور در این رستوران می‌توانید لحظات رویایی را سپری کنید. آدرس رستوران:

Grand Hyatt Muscat OM,133,Oman

رستوران گرند لانج مسقط،عمان
رستوران گرند لانج مسقط،عمان
رستوران Bin Ateeg ( بن عتیق )

این رستوران کاملا سنتی به دلیل تفاوت خود با دیگر رستوران‌ها؛ به عنوان یکی از بهترین رستورانهای مسقط شناخته شده است. فضای داخلی این رستوران با بالشتک‌های رنگی زیبا تزئین شده است. در این مکان خبری از میز و صندلی نیست و برای خوردن غذاهای محلی و سنتی؛ گردشگران و مهمانان بر روی زمین می‌نشینند. این رستوران زیبا سه روز اول هفته از صبح ساعت یازده تا یک نیمه شب و بقیه روزها را شبانه‌روز آماده پذیرایی از مهمانان خود هستند. آدرس رستوران:

Bin Ateeg Al-khuwair Sterrt,Mscat,Oman

رستوران سنتی بن عتیق مسقط،عمان
رستوران سنتی بن عتیق مسقط،عمان
رستوران Duke s Bar Muscat ( دیو کز بار )

این رستوران لوکس در هتل کرون پلازا قرار دارد. این مکان با ظرافت خاصی چیدمان شده است. انواع غذاهای بین المللی و عمانی در این رستوران سرو می‌شود. فضای لوکس و غذاهای متنوع این رستوران گزینه بسیار مناسبی برای افراد مشکل پسند می‌باشد. منو این رستوران لوکس و زیبا ماهانه تغییر کرده و به روز رسانی می‌شود. آدرس رستوران: Crowne Plaza Hotel,Muscat,Oman

رستوران داکز بار مسقط
داکزبار از رستوران‌‌های لوکس عمان

برای اطلاع و آگاهی از بهترین رستوران‌های مسقط و عمان می‌توانید با وبسایت عمان۷۷۷ همراه شوید.

[yasr_visitor_votes size=”large”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *