مراکز خرید در عمان

ما در این جا بهترین مراکز خرید در عمان را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید خرید خود را به بهترین صورت انجام دهید.عمان کشوری با زیبایی‌‌های طبیعی و جاذبه‌های گردشگری طرفداران بسیاری در میان گردشگران به خود اختصاص داده‌است. 

با توجه به ارزش واحد پول کشور عمان بسیاری از گردشگران که از کشورمان به این کشور سفر می‌کنند نگران هستند نتوانند خرید زیادی انجام دهند و تمایل دارند که مراکز خرید ارزان در عمان را بشناسند تا بتوانند با توجه به میزان پولی که برای خرید کنار گذاشته‌اند بهترین استفاده را داشته باشند. ما با معرفی بهترین مراکز خرید در عمان به شما کمک می‌کنیم که خرید بسیار خوبی داشته باشید.

مرکز خرید سیتی سنتر مسقط یکی از مراکزی هست که بسیاری از گردشگران از فروشگاه‌های آن با خیال راحت خرید خود را انجام می‌دهند. تخفیف آخر فصل یکی از مزیت‌های این مرکز خرید است. گردشگران برای خرید سوغات عمان می‌توانند بازار مطرح را نیز ببینند. این بازار که یکی از قدیمی‌ترین بازارهای شهر مسقط است با فروش انواع صنایع دستی، عطر، مجسمه و … بسیاری از گردشگران را به خود علاقه‌مند نموده‌است.

مرکز خرید lulu hypermarket  یکی دیگر از بازارهایی است که بجز گردشگران مردم شهر مسقط نیز بسیاری از خرید‌های خود را از این مرکز خرید انجام می‌دهند. این مرکز با داشتن فروشگاه‌های برندهای اصلی و تنوع اجناس یکی از مراکز معروف شهر مسقط است. مرکز خرید zakher mall نیز از مراکز پر طرفدار در این کشور است. مرکز خرید capital stores  و مرکز خرید avenue mall نیز با فروشگاه‌های متعدد و حراج‌هایش علاقه‌مندان بسیاری را در بین گردشگران دارد. دیدن بازار ماهی مسقط را نیز از دست ندهید. فروش انواع ماهی در این بازار با حضور ماهیگیران بومی منطقه دیدنی است.

مجله گردشگری عمان۷۷۷ با شما همراه خواهد بود تا بتواند اطلاعات به‌روز گردشگری کشور عمان را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

جهت اطلاع از آخرین و جدیدترین نرخ پکیج‌ها به صفحه تور عمان مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *