دانستنی‌های سفر و نقشه عمان

دانستنی‌های سفر به عمان با عمان۷۷۷

سفر رفتن از لذت‌هایی است که همه افراد به آن علاقه دارند. عمان۷۷۷ در نظر دارد از دانستنی‌های سفر به عمان برای شما عزیزان سخن به میان آورد تا بتوانید سفری بسیار خاطره‌انگیز داشته باشید. مجله گردشگری عمان۷۷۷ راه را برای گردشگران گرامی هموار می‌سازد. ما راهنمای شما خواهیم بود تا چگونگی نحوه شروع سفر و چگونگی داشتن سفری ایمن را با ما تجربه کنید.

بیشتر بخوانید:آنچه باید درباره کشور عمان بدانید

شرایط اقامت و مهاجرت به عمان

کشور عمان کشوری پادشاهی است و قوانین خاصی جهت پذیرش مهاجر دارد. یکی از شیوه‌های اقامت در این کشور ویزای سرمایه‌گذاری است. بسیاری از افرادی که بتوانند در این کشور سرمایه‌گذاری کنند شانس گرفتن اقامت را در کشور عمان دارند. یکی دیگر از راه‌های گرفتن اقامت داشتن افراد و خویشاوندان است که با دعوت‌نامه و به‌نوعی ویزای کار بتوانند اجازه اقامت شما را در این کشور بگیرند. ویزای تحصیلی یکی دیگر از انواع اقامت در این کشور است که اگر فرد از نظر تامین هزینه‌های تحصیلی مشکلی نداشته باشد می‌تواند در این کشور زندگی نماید.

بررسی بهترین دانشگاههای عمان را به ما بسپارید.

شرایط اخذ ویزای توریستی برای ایرانیان

به دلیل داشتن رایزنی‌های مناسب کشور ایران و عمان این کشور شرایط مناسبی جهت گردشگران ایرانی فراهم نموده‌است. هر فرد با دارا بودن پاسپورتی که ۶ ماه اعتبار داشته باشد می‌تواند جهت گرفتن ویزای توریستی اقدام نماید. گردشگر باید جهت حضور در این کشور مکان مورد نظر خود را مشخص و یا مکان خود را رزرو نموده‌باشد. مدت اعتبار این نوع ویزا یک ماهه است که تا سه ماه نیز قابل تمدید است. در صورت گذشتن وقت ویزا گردشگر باید به دولت این کشور جریمه پرداخت نماید.

ایده‌های خلاقانه برای سفر

اگر دانستنی‌های سفر را به خوبی بررسی نماییم می‌توانیم ایده‌های خلاقانه برای سفر داشته باشیم. این ایده‌ها می‌تواند کمک نماید تا سفری به‌یاد ماندنی را تجربه کنیم.

[yasr_visitor_votes size=”large”]

مقالات مرتبط

آشنایی با ازمون پرومتریک

آزمون پرومتریک

زمان مطالعه: 4 دقیقه
تصویر دختری در جشن هولی

هولی، جشن رنگ‌ها در هند

زمان مطالعه: 3 دقیقه
نمایشگاه اکسپو دبی

نمایشگاه اکسپو دبی2020

زمان مطالعه: 7 دقیقه
پرچم عمان

با پرچم عمان و نماد ملی این کشور بیشتر آشنا شوید

زمان مطالعه: 2 دقیقه
مراحل اخذ و تمدید پاسپورت ایرانی

صدور و تمدید پاسپورت فوری

زمان مطالعه: 7 دقیقه
اشنایی با کشور عمان و نمادهای این کشور

آنچه باید درباره کشور عمان بدانید

زمان مطالعه: 4 دقیقه
حجاب در کشور عمان

حجاب در کشور عمان چگونه است؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه
بررسی بهترین دانشگاههای عمان

با بهترین دانشگاههای عمان بیشتر آشنا شوید

زمان مطالعه: 4 دقیقه