صلاله یکی از جاذبه‌های طبیعی عمان

جاذبه‌های طبیعی عمان را بشناسید

جاذبه‌های طبیعی عمان آنقدر زیاد هستند که گردشگران بسیاری مقصد خود را کشور عمان انتخاب می‌کنند.کشور عمان به دلیل زیبایی‌های طبیعی در میان کشورهای خلیج فارس به شهرت جهانی رسیده‌است. شهر صلاله عمان یکی از مکان‌هایی است که زیبایی‌های خاصی دارد. ما در مجله گردشگری عمان۷۷۷ به معرفی این جاذبه‌های طبیعی خواهیم پرداخت.

غار الهوتا

سفر به اعماق زمین همیشه هیجان‌انگیز بوده‌است. یکی از زیبایی‌های کشور عمان غار الهوتا است. این غار به‌نوعی گرند کنیون عمان است و یکی از پدیده‌های اعجاب‌انگیزی است که لحظات خوبی را برای گردشگران به‌وجود می‌آورد. بر اساس تحقیق پژوهشگران این غار دومین غار زیبا و بزرگ جهان است که در شبه جزیره عربستان میزبان افراد علاقه‌مند به این جاذبه طبیعی می‌باشد. این غار دارای چند دریاچه است که به‌وسیله پل و راه‌های عبوری به یکدیگر وصل شده‌است. این مسیرها  جهت تردد گردشگران قرار داده‌شده‌است. این غار به‌وسیله سیستم روشنایی تمامی مسیرها را برای گردشگران قابل رویت کرده‌است و در هر ساعت از ساعات بازدید که برای دیدن این غار مراجعه نمایید امکان دیدن زیبایی‌های این غار را خواهید داشت.

منطقه بیماه سینخوله

این منطقه زیبا یکی دیگر از جاذبه‌های طبیعی عمان است که طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده‌است. این منطقه نوعی دریاچه کوچک است که دارای آب روشن و منظره خیره‌کننده بسیاری از گردشگران را به این مکان علاقه‌مند کرده‌است. آب‌تنی در این مکان یکی از مفرح‌ترین کارهایی است که گردشگران را به این مکان زیبا می‌کشاند.

کویر شرقیه عمان و جزیره مصیره عمان

این کویر بسیار زیبا دارای تپه‌های شنی و محیطی بسیار وسیع پوشیده شده با خاک سرخ است که دیدن آن بسیار مهیج است. تفریح در این مکان خالی از لطف نیست. این کویر توسط مردم مهمان‌نواز عمان به‌گونه‌ای مجهز شده‌است که لحظات حضور در این مکان را به‌یاد ماندنی می‌کند. چادرها و خیمه‌های عربی موجود در این کویر که با غذاهای لذیذ عمانی همراه شده‌است این مکان را بسیار خاطره‌انگیز می‌سازد. جزیره مصیره نیز یکی دیگر از جاذبه‌های طبیعی عمان است که به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً از این جزیره دیدن نمایید.

جهت اطلاع از آخرین و جدیدترین نرخ‌‌ پکیج عمان به صفحه تور عمان مراجعه نمایید.

بیماه سینخوله از جاذبه‌های طبیعی عمان

[yasr_visitor_votes size=”large”]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *