از جاذبه‌های طبیعی جزایر دیمانیات عمان بیشتر بدانید

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

یکی از جاذبه‌های طبیعی عمان که نگین غواصی عمان به شمار می‌رود و سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند؛ جزایر دیمانیات عمان است. زیبایی طبیعت بی‌نظیر و دلربای این جزایر؛ در بین مردم محلی و گردشگران به بهشت معروف شده است. پدیده جغرافیایی عمان همراه با جاذبه‌های طبیعی بکر و بی‌شمار؛ توجه گردشگران و مسافران زیادی را به خود جلب کرده است.

هر کدام از جزایر عمان زیبایی خاص خود را دارند. راههای رسیدن به جزیره دیمانیات از مسیر آبی است و فاصله جزیره تا مسقط حدود چهار ساعت  می‌باشد. لاک پشت‌های دریایی این جزیره زیبا را بهترین مکان برای لانه سازی خود انتخاب کرده‌اند. صخره‌های مرجانی جلوه زیبایی به آب این جزیره داده است. گردشگران زیادی برای دیدن گونه‌های مختلف ماهی‌ها و مرجان‌های نرم؛ خود را به آب‌های جزیره می‌سپارند.

در سواحل جنوبی منطقه ظفار که در جنوب عمان قرار دارد؛ هتل البلید با معماری سنتی و منحصر به فرد نزدیک‌ترین هتل که پذیرای گردشگرانی‌ست که برای غواصی به این جزیره زیبا سفر می‌کنند. اتاق‌های لوکس؛ دکورهای رمانتیک؛ ویلاهای شیک و مدرن با نمایی خاص از زیبایی‌های این هتل می‌باشد. این هتل دارای امکانات ویژه‌ای برای راحتی و آسایش گردشگران می‌باشد.

چنان‌چه قصد سفر به جزایر دیمانیات عمان و دیدنی‌های بکر و جذاب؛ صدای آرام دریا؛ شن‌های سفید و ساحل زیبا را دارید؛ سفر به عمان را در برنامه خود قرار دهید. شما می‌توانید همرا با تور عمان سفری خاطره انگیز داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *