اخبار گردشگری و کره زمین

بعد از چند ماه زندگی کسالت‌بار برای افرادی که گردشگری جزء بسیار مهمی از زندگی آنان بوده بسیاری از کشورها مرزهای خود را به‌روی گردشگران باز کرده‌اند. عمان یکی از کشورهای بسیار زیبا با جاذبه‌های طبیعی است که بسیاری از گردشگران را مجذوب خود کرده‌است. ما در این سلسله مقالات قصد داریم اخبار گردشگری عمان و کشورهای حوزه خلیج فارس را جهت اطلاع شما گردشگران گرامی در اختیارتان قرار دهیم.

اخبار گردشگری عمان با عمان۷۷۷

مجله گردشگری عمان۷۷۷ این افتخار را دارد که آخرین و جدیدترین اخبار گردشگری عمان مربوط  به بررسی وضعیت، چگونگی سفر، معرفی مکان‌های تاریخی و جاذبه‌های طبیعی، معرفی بازارهای موجود در کشور عمان و بسیاری از مواردی که هر گردشگر برای سفر نیاز به پاسخگویی دارد را بررسی نموده و در اختیار شما عزیزان قرار دهد. بسیاری از خبرهای تازه از صنعت توریسم در بسیاری از نقاط جهان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. در وضعیت کنونی و وجود بیماری کرونا بسیاری از خبرهای صنعت توریسم حاکی از افت حضور گردشگران در بسیاری از نقاط دنیا است. اما این وضعیت به‌زودی پایان می‌پذیرد و دوباره گردشگران کشورهای مقصد خود را انتخاب می‌نمایند.

اخبار گردشگری جهان

در اخبار گردشگری جهان این موضوع حائز اهمیت است که بسیاری از کشورها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجازه ورود مسافر را به کشور خود می‌دهند اما جهت پیشگیری از انتشار مجدد کرونا بسیاری از این کشورها به گردشگران این امکان را داده‌اند که با در دست داشتن نتایج آزمایش کووید 19 و تست منفی آنان اجازه ورود داشته‌باشند.

چگونگی پروازها و اطلاعیه‌ ایرلاین‌ها 

در بسیاری از اطلاعیه‌های گردشگری آمده‌است که مرز بیش از 50 کشور به روی گردشگران باز شده‌است که این خبر بسیاری خوبی است. ما در مجله گردشگری خود اخبار رسمی ایرلاین‌ها را به اطلاع شما گردشگران گرامی می‌رسانیم. بسیاری از پروازها مجدداً کار خود را شروع کرده‌اند و گردشگران بهتر می‌توانند با بررسی اخبار گردشگری نسبت به برنامه‌ریزی سفر خود اقدام نمایند. خبرهای موثق درباره گردشگری عمان و جهان را از ما بخواهید تا سفری ایمن و لذت‌بخش را تجربه کنید.

[yasr_visitor_votes size=”large”]

مقالات مرتبط

بلک فرایدی یا جمعه سیاه چیست؟

زمان مطالعه: 5 دقیقه
سفر در پسا کرونا

عربستان ممنوعیت سفر گردشگران واکسینه شده را لغو کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه
ویروس جهش یافته هندی و ممنوعیت سفر در اخبار گردشگری عمان۷۷۷

سفر تابستانی 2021؛ چک لیست تعطیلات برای سفر به درون و برون امارات

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
جام جهانی قطر در اخبار گردشگری عمان۷۷۷

افتتاح هتل‌های جدید برای بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
هتل یخی سوئد

با هتل یخی سوئد؛ یکی از هتل‌های منحصر به فرد جهان آشنا شوید

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
هتل مانتا ریزورت تانزانیا

هتل مانتا ریزورت

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
هتل زرافه مانور در کنیا

هتل‌های منحصر به فرد در جهان

زمان مطالعه: 2 دقیقه
هتل یخی در فلاند

هتل کاکسیاتنت فنلاند؛ یک هتل یخی منحصر به فرد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *