نمای داخلی غار الهوتا در کشور عمان

غار الهوتا عمان | Al Hoota Cave Oman

زمان مطالعه: 2 دقیقه

درباره غار الهوتا در عمان چه می‌دانید؟

یکی از جاذبه‌های طبیعی عمان غار الهوتا می‌باشد. این مکان از نظر وسعت در مقاوم دومین غار بزرگ دنیا  قرار دارد. با وجود یک مجتمع بزرگ گردشگری در کنار غار؛ افراد زیادی برای دیدن این مکان اعجاب‌انگیز به این کشور سفر می‌کنند. در این غار چراغ‌های سبز و نورپردازی‌های زیبا؛ جلوه‌ای بسیار زیبایی به این مکان داده است. سالانه افراد زیادی با تور عمان به این مکان سیاحتی سفر می‌کنند.

این غار در کشور عمان قرار دارد و اولین بار در نوامبر ۲۰۰۶ بر روی علاقمندان باز شد. یک‌سال پس از آن هفتاد و پنج هزار گردشگر به این کشور سفر کردند تا از نزدیک جاذبه‌های طبیعی آن را در عمق صد و پنجاه متری زمین مشاهده ‌کنند. این مکان دارای شگفتی‌های فراوانی می‌باشد و مانند یک سفر رویایی افراد را تا عمق زمین می‌برد و زیبایی‌های خود را به نمایش می‌گذارد.

گردشگران در داخل غار الوتا عمان
نمای داخلی غار الهوتا عمان

چند دریاچه زیبا داخل غار می‌باشد که آن‌ها را به وسیله پل به یکدیگر وصل کرده‌اند. تا گردشگران به آسانی مسیرها را طی کنند. سیستم روشنایی غار به حدی زیبا و روشن است که شما در هر زمان از شبانه‌روز می‌توانید به راحتی از این مکان دیدن کنید. کشور عمان با داشتن مکانی‌های توریستی زیبا و هیجان انگیز توانسته است افراد زیادی را برای دیدن این مکان‌ها به سمت خود جلب کند.

با توجه به آب و هوای عمان که گرم و آفتابی می‌باشد؛ شما می‌توانید برای دیدن این مکان اعجاب انگیز در هر فصل سال با تور عمان به این مکان سفر کنید. پایتخت عمان به دلیل داشتن جاذبه‌های فراوان؛ غذاهای لذیذ و خوشمزه؛ طلا و جواهرات خیره کننده؛ سوغاتی‌های مختلف و …. افراد زیادی به سمت خود می‌کشاند. فاصله غار الهوتا تا مسقط حدود دویست و پنجاه کیلومتر می‌باشد. این مکان یکی از جاذبه‌های برتر و دیدنی عمان می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *