سرو چلوکباب ایرانی در رستوران‌های ایرانی در عمان

رستوران‌های ایرانی در عمان

زمان مطالعه: 4 دقیقه

رستوران‌های ایرانی در عمان؛ یادآور لحظات شیرین سفر

از رستوران های ایرانی در عمان رستوران عالیان مسقط است.این رستوران با طراحی بسیار زیبا دارای محیطی دلنشین جهت گردشگران است. مساحت این رستوران نزدیک به 1000 متر مربع است. نمای چوبی با استفاده از لامپ‌های متناسب و رنگ ملایم فضایی آرام‌بخش به محوطه داخلی داده است. در این رستوران اشعار بسیاری از شاعران را که با خطاطی نستعلیق مزین شده محیطی بسیار عارفانه به فضا داده است. عکس‌های جاذبه‌های دیدنی از ایران بر روی دیوارها خودنمایی می‌کند. بسیاری از مشتریان از دنج بودن محیط رستوران‌های ایرانی در عمان ابراز رضایت دارند.

از رستوران های ایرانی در عمان رستوران عالیان
رستوران ایرانی عالیان در مسقط

رستوران بیت ایرانی

یکی دیگر از رستوران‌های معروف که در شهر مسقط دارای چند شعبه است رستوران بیت ایرانی است. گردشگران بسیاری هستند که ترجیح می‌دهند برای غذا خوردن از این رستوران‌های معروف استفاده نمایند. سرو غذاهای ایرانی دراین رستوران دارای بالاترین کیفیت است. منوی این رستوران شامل غذاهای دریایی، انواع کباب ( درباری و کباب برگ و دنده کباب)، خورش ‌های با کیفیت و لذیذ ایرانی و جوجه زعفرانی مخصوص از غذاهای معروف این رستوران است.

رستوران های ایرانی در عمان با کیفیت خوب و پذیرایی دلپذیر

رستوران سدروس

این رستوران دارای فضایی مدرن و غذاهایی با قیمت  مناسب است. گردشگران بسیاری هستند که در زمان مسافرت ترجیح می‌دهند از غذاهای باکیفیت و قیمت مناسب جهت تغذیه استفاده نمایند. این رستوران با فضایی بسیار پاکیزه، خدمات و کیفیت مطلوبی را ارائه می‌دهد. استفاده از غذاهای دریایی در بیشتر رستوران‌ها وجود دارد. به دلیل وجود دریا در کشور عمان انواع میگو، ماهی، خرچنگ و… از غذاهای لذیذ این رستوران به‌شمار می‌آید.

از رستوران‌های ایرانی در عمان که در حال حاضر در شهر مسقط فعال هستند و گردشگران بسیاری از رستوران آن‌ها خرید می‌کنند می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

رستوران صدف که با چندین شعبه در شهر مسقط مشغول به فعالیت است. رستوران کیش که با محیطی دنج پذیرای گردشگران است. رستوران لیالی اصفهان که با سابقه چندین ساله طرفداران خاص خود را دارد. رستوران خیام که با غذاهایی با کیفیت و قیمت مناسب در خدمت خانواده‌های گرامی است. رستوران شاندیز  نیز از رستوران‌های با تجربه شهر مسقط است و رستوران شبستان که توانسته در این زمینه موفق باشد.

یکی از این رستوران‌ها رستوران ایرانی شبستان در مسقط است که طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده‌است. این رستوران با محیطی بسیار دلپذیر و غذاهای ایرانی لذیذ از گردشگران پذیرایی می‌کند. بسیاری از گردشگران غذاهای این رستوران را به دوستان خود پیشنهاد می‌کنند. رستوران ایرانی لیالی اصفهان در مسقط نیز از رستوران‌های معروف ایرانی است که با شناخت سلیقه گردشگران پیشینه بسیار خوبی را از خود برجای گذاشته‌است.

رستوران های ایرانی در عمان
طعم لذیذ غذاهای ایرانی در رستوران‌های ایرانی در مسقط،عمان

کیفیت محصول و استفاده از برنج ایرانی یکی از مزیت‌های این رستوران است. سرو غذاهای معروف ایرانی نه تنها گردشگران بلکه پای بسیاری از مردم کشور عمان را به این رستوران‌ها باز کرده‌است. رستوران ایرانی پرسپولیس در مسقط از جمله رستوران‌های دارای مشتری خاص است. این رستوران با فراهم نمودن مکانی بسیار دلنشین و غذاهایی با طعم به‌یاد ماندنی بسیاری از گردشگران ایرانی و مردم کشور عمان را از طرفداران خود نموده‌است. یکی دیگر از این رستوران‌ها رستوران ایرانی شاندیز است که بسیاری از گردشگران از آن رضایت دارند.

اکثر این رستوران‌ها در قسمت کافی‌شاپ نیز دارای منوی با کیفیت می‌باشند. از مکان‌هایی که طرفداران بسیار زیادی دارد شعبه بابابستنی است که با محصولات باکیفیت لحظات شادی را برای گردشگران در تور عمان فراهم می‌آورد.

منبع: https://bit.ly/3g7cMtP

https://yun.ir/j918p6

بهترین رستوران های ایرانی در عمان کدامند؟

کشور عمان دارای تعدادی رستوران ایرانی است که می‌توان به رستوران عالیان،شبستان و شاندیز اشاره کرد.

بهترین زمان سفر به عمان در چه فصلی است؟

بهترین زمان سفر به عمان در فصول پائیز و زمستان و بهار می‌باشد.

جهت سفر به عمان نیاز به اخذ ویزا داریم؟

ویزا بصورت فرودگاهی در مسقط صادر می‌شود.

هزینه سفر به عمان در حدود چقدر است؟

با مراجعه به وبسایت عمان۷۷۷ از هزینه تور عمان با خبر شوید.

رستوران ایرانی در عمان،رستوران‌های ایرانی در عمان،رستوران ایرانی مسقط،رستوران‌های ایرانی در مسقط،رستوران ایرانی در مسقط،رستوران‌های ایرانی عمان،رستوران شیراز در عمان،رستوران سدروس در عمان،رستوران ایرانی پرسپولیس مسقط عمان،رستوران شبستان عمان،رستوران بیت ایرانی عمان،رستوران باباسلام مسقط،رستوران صدف مسقط عمان،رستوران عالیان مسقط عمان،هزینه غذا در عمان،رستوران شاندیز مسقط عمان،رستوران خانه ایرانی مسقط عمان،رستوران ایرانی کیش مسقط عمان،رستوران ایرانی ارس مسقط عمان،کباب پرشین خاتون،رستوران ارس مسقط عمان،رستوران لیالی اصفهان مسقط عمان،بهترین رستورانی ایران در مسقط عمان،بهترین رستوران ایرانی در عمان،بهترین رستوران ایرانی در مسقط،رستوران بابا سالم مسقط عمان،

[yasr_visitor_votes size=”large”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *