سرو چلوکباب ایرانی در رستوران‌های ایرانی در عمان

رستوران‌های ایرانی در عمان

زمان مطالعه: 2 دقیقه

رستوران‌های ایرانی در عمان؛ یادآور لحظات شیرین سفر

از رستوران های ایرانی در عمان رستوران عالیان مسقط است.این رستوران با طراحی بسیار زیبا دارای محیطی دلنشین جهت گردشگران است. مساحت این رستوران نزدیک به 1000 متر مربع است. نمای چوبی با استفاده از لامپ‌های متناسب و رنگ ملایم فضایی آرام‌بخش به محوطه داخلی داده است. در این رستوران اشعار بسیاری از شاعران را که با خطاطی نستعلیق مزین شده محیطی بسیار عارفانه به فضا داده است. عکس‌های جاذبه‌های دیدنی از ایران بر روی دیوارها خودنمایی می‌کند. بسیاری از مشتریان از دنج بودن محیط رستوران‌های ایرانی در عمان ابراز رضایت دارند.

از رستوران های ایرانی در عمان رستوران عالیان
رستوران ایرانی عالیان در مسقط

رستوران بیت ایرانی

یکی دیگر از رستوران‌های معروف که در شهر مسقط دارای چند شعبه است رستوران بیت ایرانی است. گردشگران بسیاری هستند که ترجیح می‌دهند برای غذا خوردن از این رستوران‌های معروف استفاده نمایند. سرو غذاهای ایرانی دراین رستوران دارای بالاترین کیفیت است. منوی این رستوران شامل غذاهای دریایی، انواع کباب ( درباری و کباب برگ و دنده کباب)، خورش ‌های با کیفیت و لذیذ ایرانی و جوجه زعفرانی مخصوص از غذاهای معروف این رستوران است.

رستوران های ایرانی در عمان با کیفیت خوب و پذیرایی دلپذیر

رستوران سدروس

این رستوران دارای فضایی مدرن و غذاهایی با قیمت  مناسب است. گردشگران بسیاری هستند که در زمان مسافرت ترجیح می‌دهند از غذاهای باکیفیت و قیمت مناسب جهت تغذیه استفاده نمایند. این رستوران با فضایی بسیار پاکیزه، خدمات و کیفیت مطلوبی را ارائه می‌دهد. استفاده از غذاهای دریایی در بیشتر رستوران‌ها وجود دارد. به دلیل وجود دریا در کشور عمان انواع میگو، ماهی، خرچنگ و… از غذاهای لذیذ این رستوران به‌شمار می‌آید.

از رستوران‌های ایرانی در عمان که در حال حاضر در شهر مسقط فعال هستند و گردشگران بسیاری از رستوران آن‌ها خرید می‌کنند می‌توان به موارد ذل اشاره نمود:

رستوران صدف که با چندین شعبه در شهر مسقط مشغول به فعالیت است. رستوران کیش که با محیطی دنج پذیرای گردشگران است. رستوران لیالی اصفهان که با سابقه چندین ساله طرفداران خاص خود را دارد. رستوران خیام که با غذاهایی با کیفیت و قیمت مناسب در خدمت خانواده‌های گرامی است. رستوران شاندیز  نیز از رستوران‌های با تجربه شهر مسقط است و رستوران شبستان که توانسته در این زمینه موفق باشد.

اکثر این رستوران‌ها در قسمت کافی‌شاپ نیز دارای منوی با کیفیت می‌باشند. از مکان‌هایی که طرفداران بسیار زیادی دارد شعبه بابابستنی است که با محصولات باکیفیت لحظات شادی را برای گردشگران در تور عمان فراهم می‌آورد.

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]
[تعداد: 3   میانگین: 4/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *