مراحل اخذ ویزای عمان

چگونه ویزای مسافرتی عمان بگیریم؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ویزای مسافرتی عمان؛قیمت ویزای مسافرتی عمان و روش‌های اخذ آن

امروزه بسیاری از کشورها با توجه به رایزنی فرهنگی و ارتباطات سیاسی برای ورود و خروج گردشگران از کشورهای همسایه خویش امکاناتی را فراهم آورده تا افراد بتوانند به عنوان گردشگر از مناطق دیدنی و جاذبه‌های گردشگری کشورهای همسایه دیدن نمایند. ویزای مسافرتی عمان برای ایرانیانی که قصد سفر به این کشور را دارند به صورت ویزای فرودگاهی عمان ارائه می‌گردد.

شرایط اخذ ویزای عمان

برخی از افراد برای ورود به کشور عمان نیاز به رزرو وقت از سفارت این کشور را ندارند. افراد می‌توانند جهت سفر به این کشور با پرداخت مبلغ مشخصی در فرودگاه ویزای کشور مورد نظر را دریافت و به مدت یک ماه به صورت روادید توریستی از جاذبه‌های گردشگری عمان استفاده نمایند. کسانی که دارای گذرنامه‌های خاص از جمله گذرنامه خبرنگاری، سیاسی، تجاری و … هستند باید قبل از سفربه عمان با هماهنگی و اخذ مشاوره از عمان۷۷۷ این موضوع را عنوان نمایند چون در برخی موارد این ویزا با قوانین خاص جهت گذرنامه افراد خاص صورت نمی‌پذیرد.

روادید عمان برای ایرانیان چگونه است

ویزای مسافرتی عمان برای ایرانیان به دو صورت 10 روزه و 30 روزه امکان‌پذیر می‌باشد. در هنگام ورود به فرودگاه عمان داشتن مبلغ 300 دلار آمریکا الزامی است. هر فرد برای حضور در کشور عمان فقط یک‌بار اجازه تمدید روادید فرودگاهی را خواهد داشت. اگر فردی مجبور به ماندن در این کشور شد به ازای هر روز باید مبلغی را که دولت این کشور مشخص می‌نماید پرداخت کند. در حال حاضر برای ایرانیان ویزای عمان بصورت فرودگاهی صادر می‌گردد. تیم تخصصی ما افتخار دارد که با دانستنی‌های سفر شما را همراهی نماید. 

عمان۷۷۷ افتخار دارد که جدیدترین دانستنی‌های سفر مربوط به سفر گردشگران به کشور عمان را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. عمان۷۷۷ همواره با شرایطی مناسب باعث گردیده سفری با کیفیت را تجربه نمایید.

[yasr_visitor_votes size=”large”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *