سلام ایر عمان یکی از خطوط هوایی خوب

سفری ایمن با هواپیمایی سلام ایر عمان داشته باشید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از راه‌های سفر از کشوری به کشور دیگر استفاده از راه‌های هوایی است. در همه نقاط دنیا استفاده از هواپیما امری عادی محسوب می‌شود. اما انتخاب نوع هواپیما و ایمن بودن آن از نکات حائز اهمیت به شمار می‌رود. هواپیمایی سلام ایر عمان( SALAM AIR)یکی از شرکت‌های هوپیمایی معتبر است که چند سالی است در عرصه بین‌المللی فعالیت دارد. کشور عمان با استفاده از هواپیماهای ایرباس توانسته پروازهای مطلوب جهت مسافران خود مهیا نماید. عمان ۷۷۷ برای شما عزیزان این امکان را فراهم نموده است که با مشورت با کارشناسان ما بهترین سفر را تجربه نمایید. ما افتخار داریم که در مجله گردشگری عمان۷۷۷ مقاصد پروازی سلام ایر را معرفی نماییم.

روزهای پرواز هواپیمایی سلام ایر عمان

پروازهای رفت و برگشت به عمان از شیراز و تهران در ایام هفته انجام می‌شود. پرواز تهران – مسقط در روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه در ساعت 18:55 از تهران انجام می‌پذیرد. پرواز شیراز – مسقط روزهای یک‌شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه در ساعت 20:15  از شیراز انجام می‌پذیرد.

هواپیمایی سلام ایر عمان در حال مسافر‌گیری

رضایت مسافران از ایر لاین عمانی

پروازهای خطوط هواپیمایی عربی دارای پروازهایی است که بیشتر مسافران از آن رضایت دارند. این پروازها دارای قیمت مناسب و کیفیت مطلوب و قابل قبول هواپیما، جهت گردشگران گرامی به شمار می‌رود. پرواز سلام ایر عمان به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید 7 کیلوگرم بار دستی را با خود به داخل هواپیما ببرید.  گردشگران گرامی می‌توانند جهت هماهنگی با کارشناسان تور عمان۷۷۷ از دفاتر نمایندگی فروش در ایران تور عمان را تهیه نمایند. اقلامی که در این پروازها در قسمت مسافر ممنوعیت حمل دارند شامل مواد فاسد شدنی، انواع گوشت، لاک، الکل، لوازم شیشه‌ای می‌باشد.

سلام ایر یکی از شرکت‌های هواپیمایی معتبر در عرصه بین‌المللی شناخته شده است. غذاهای موجود در منوی آن بسیار باکیفیت و از غذاهای حلال عربی استفاده می‌شود.

عمان 777 مفتخر است تا با رزرو بلیطهای این شرکت در خدمت شما عزیزان باشد.

[yasr_visitor_votes size=”large”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *