هتل زرافه مانور در کنیا

هتل‌های منحصر به فرد در جهان

زمان مطالعه: 2 دقیقه

هتل زرافه مانور در کنیا

هتل زرافه مانور یکی از هتل‌های منحصر به فرد است. این استراحت‌گاه زیبا در دهه ۱۹۳۰ با باغ‌های آرایش یافته؛ فضای داخلی بی‌انتها و موارد دیگر توسعه یافته است. اخبار گردشگری در این‌باره می‌گوید: نمای مجلل در نوع خود ملکی است که همه آرزوی دیدن آن را دارند. آن‌چه آن را منحصر به فرد می‌کند گله زرافه‌های در معرض خطر هستند که آزادانه در محوطه استراحت‌گاه پرسه می‌زنند.

زرافه‌های ساکن از سالن‌های غذاخوری‌ بازدید می‌کنند و نوشیدنی‌های را می‌شکنند. آن‌ها با گردن‌های بلند به دنبال پذیرایی از بازدیدکنندگان هستند. به همین دلیل برای هر اتاق مقدار زیادی غذا تهیه می‌شود. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این هتل در جهان؛ نماد ۱۲ هکتاری آن است که دارای ۱۲ سوئیت بسیار لوکس می‌باشد. هزینه این هتل بسیار گران است. این هتل هر سال از ماه‌های آوریل تا مه تعطیل است.

قلعه آشفورد ایرلند

فرصتی مناسب برای تحقق همه تخیلات زندگی در یک قلعه پراکنده در قرن سیزدهم که در طول قرن‌ها ساخته شده است و در سال ۱۹۳۹ به عنوان یک هتل لوکس و منحصر به فرد افتتاح شد. قلعه آشفورد دارای ۳۵۰ هکتار  و وسعت زیادی می‌باشد که در سال‌های اخیر بسیار با شکوه بازسازی شده است. این قلعه دارای ۸۳ اتاق و سوئیت مجلل می‌باشد.

نمای زیبا از قلعه آشفورد ایرلند
قلعه آشفورد ایرلند

سالن‌های ناهار خوری؛ سالن سینما با ۳۲ صندلی؛ سالن‌های مجلل عمومی؛ آب‌گرم کامل؛ کتابخانه و …. در این قلعه می‌باشد. با حضور در این قلعه از خدمات عالی و مهمان‌نوازی گرم ایرلندی برخوردار می‌شوید. در قلعه آشفورد طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های محلی در روز برای سرگرمی شما در نظر گرفته شده است. پیاده‌روی؛ سوارکاری؛ گلف و …. از سرگرمی‌های این قلعه می‌باشد.

در اخبار گردشگری آماده است؛ یک گالری برای نمایش چهره‌های مشهوری که در قلعه مانده‌اند؛ وجود دارد. هزینه هر شب اقامت در این قلعه بی‌نظیر از ۳۵۰ دلار شروع می‌شود. برای اطلاع از منحصر به فردترین هتل‌های جهان؛ وبسایت عمان۷۷۷ را دنبال کنید.

برگرفته از: https://www.travelawaits.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *