ویروس جهش یافته هندی و ممنوعیت سفر در اخبار گردشگری عمان۷۷۷

سفر تابستانی 2021؛ چک لیست تعطیلات برای سفر به درون و برون امارات

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به مدت پنج هفته تمام مدارس برای تعطیلات تابستان در امارات متحده عربی بسته می‌شوند. خانواده‌ها می‌توانند به سفر خارج از کشور بروند. تعدادی از کشورها در حال کاهش قرنطینه و قوانین آزمایش کووید ۱۹هستند؛ مخصوصا برای افرادی که واکسینه شده‌اند. اخبار گردشگری در این مورد گفت: برخی کشورهای دیگر همچنان به قوانین خود در مورد این بیماری پایبند هستند.

برای این کشورها فرقی نمی‌کند که آیا فردی واکسینه شده است یا خیر. آن‌ها همچنان به آزمایش و تست PCR مسافران اقدام می‌کنند. کمیته ملی این کشورها یک چک لیست برای قبل از عزیمت مسافران آماده کرده‌اند. در اولین مورد این لیست آماده است که؛ افرادی که قصد سفر به کشورها و یا صرفا قصد سفر با پروازهای کشورهای امارات متحده عربی را دارند؛ به آزمایش PCR منفی نیاز دارند.

لازم است این افراد هفتاد دو ساعت قبل از پرواز اقدام به دادن آزمایش کووید ۱۹ کنند و بیست و چهار ساعت قبل از پرواز جواب آن را دریافت کنند. مسافران باید دارای بیمه مسافرتی باشند. شرکت‌های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات به مسافران بیمه مسافرتی رایگان ارائه می‌دهد. این بیمه بیماری کووید ۱۹ را نیز تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

لازم است مسافران به محض رسیدن به مقصد از هرگونه محدودیت سفر آگاه شوند. برای مثال آیا می‌توانند از شهری به شهر دیگر سفر کنند؟ همچنین آگاهی از محل استقرار مراکز آزمایش بسیار مهم است. بر خلاف امارات که در حال حاضر هر کلینیک؛ آزمایش PCR را به قیمت دولتی ارائه می‌دهد در بیشتر کشورها آزمایشات به طور خصوصی به قیمت آزاد محاسبه می‌شود.

اگر می‌خواهید از جدیدترین خبرهای دبی؛ عمان؛ کویت؛ کشورهای حوزه خلیج فارس و …. اطلاع یابید؛ می‌توانید به اخبار گردشگری وبسایت عمان۷۷۷ مراجعه کنید.

برگرفته از: http://www.Zawya.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *