استارت آپ جدید گردشگری برای کمک به گردشگری عمان

پلتفرم جدید برای کمک به عمان در جذب ۱۱ میلیون نفر گردشگر

تیر ۳, ۱۴۰۰
اخبار گردشگری
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مسقط به عنوان بخشی از برنامه‌های متنوع سازی اقتصادی و به منظور جذب ۱۱ میلیون نفر گردشگران از جمله ۵ میلیون نفر بازدیدکنندگان خارجی تا سال ۲۰۴۰؛ توسعه گردشگری عمان شرکت ( OMRAN GROUP) با همکاری میراث جهانگردی دارای شناسه تجاری اپراتور سفر ملی Vista Oman را راه‌اندازی کرد. اخبار گردشگری در این‌باره گفت: این اولین پلتفرم دیجیتال یکپارچه است.

پلتفرم اپراتور ملی Vista Oman برای مسافرت و گردشگری با هدف تقویت برنامه‌های سفر؛ ایجاد شده است. بازارهای جهانی سفر و جهانگردی با ایجاد موثر یک ارتباط دیجیتالی بین ارائه دهندگان خدمات مسافرتی و گردشگری عمانی تلاش می‌کنند ضمن تحریک فرصت‌های تجاری مربوطه؛ از طریق این سیستم؛ گردشگران زیادی را به سفر ترغیب کنند.

این رویکرد با تمرکز دیجیتالی همچنین نقش حیاتی در بالا بردن کیفیت گردشگری خواهد داشت. این استارت آپ از راه‌حل‌ها و فناوری پیشرفته دیجیتال برخوردار است. ارائه دهندگان خدمات هواپیمایی؛ اقامتی ( هتل‌ها )؛ حمل و نقل؛ انواع مختلف تجربه‌های گردشگری؛ رستوران‌ها و …. با تایید فوری رزروها به نمایش در خواهد آمد.

به همین مناسبت وزیر میراث جهانگردی گفت: راه‌اندازی نام تجاری Vista Oman  گام مهمی است که با چشم انداز ۲۰۴۰ عمان و برنامه‌های متنوع سازی اقتصادی همسو می‌شود. این استارت آپ با همکاری شرکای ما؛ زنجیره تامین گردشگری محلی را دیجیتال می‌کند و به یک عامل حیاتی در حمایت از چشم‌ انداز سلطنت برای سرمایه‌گذاری‌های بین المللی خواهد بود.

همچنین در زیر ساخت‌های گردشگری علاوه بر دستیابی به اهداف ما و جذب یازده میلیون گردشگر تا سال ۲۰۴۰ خواهد بود. این برنامه مطابق با برنامه تصویب شده توسط وزارت میراث و گردشگری عمان می‌باشد.

شما می‌توانید برای اطلاع از اخبار گردشگری به وبسایت عمان۷۷۷ مراجعه کنید. این وبسایت شما را در جریان خبرها؛ چگونگی سفرها؛ رزرو تور عمان؛ دیدن جاذبه‌های عمان و …. قرار می‌دهد.

برگرفته از: http://www.zawya.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *