هتل مانتا ریزورت تانزانیا

هتل مانتا ریزورت

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

این هتل یک بهشت دور افتاده است که در جزیره گرمسیری یامبا در تانزانیا واقع شده است. هتل مانتا ریزورت یک هتل پنج ستاره برای کسانی است که به دنبال تنهایی هستند. اخبار گردشگری می‌گوید: آن‌چه باعث منحصر به فرد بودن این هتل می‌شود؛ اتاق‌هایی در زیر آب است که می‌توانید زندگی دریایی عجیب و غریب را از پنجره خود تحسین کنید.

سوئیت لوکس شناور در یک طبقه اقیانوس دارای سه سطح است. سطح یک عرشه فرود دارای یک سالن و حمام؛ عرشه دوم دیدنی‌های شگفت‌انگیز ستاره‌ای و دریایی زیر آب؛ سپس اتاق خواب چهار متری که در زیر آن کریستال‌ها روشن هستند. علاقمندان به غواصی می‌توانند در زیر این آب‌ها و اطراف جزیره کوچک؛ پرورش مرجان‌های دریایی را ببینند و غواصی کنند.  

تجربه بی‌نظیر خوابیدن در زیر این امواج زیبا نمی‌تواند ارزان باشد. بنابراین آماده باشید تا مبلغ سنگینی را برای اقامت در هتل مانتا ریزورت پرداخت کنید. اقامت در اتاق‌های هتل مانتا ریزورت به ازای هر نفر در یک  شب نهصد و پنجاه دلار است. این هتل مکانی برای دور بودن از تمام چیزهایی‌ست که آرامش را از شما می‌گیرد. اقامت در این هتل بی‌نظیر را از دست ندهید.

اگر قصد دارید به ناشناخته‌ها سفر کنید و تجربه‌های لذت‌بخشی را در ذهن و خاطرات خود حک کنید؛ سفر به مکان‌های بکر را از دست ندهید. برای اطلاع از هتل‌های منحصر به فرد جهان؛ وبسایت عمان ۷۷۷را دنبال کنید. اخبار گردشگری در این وبسایت شما را با هتل‌های منحصر به فرد جهان آشنا و جاذبه‌های بی‌نظیری را به شما معرفی می‌کند.

 شما در این وبسایت با دیگر هتل‌های پنج ستاره؛ لوکس و بسیار زیبا همچون هتل‌های عمان و مسقط؛ امکانات هتل‌ها؛ سرگرمی هتل‌ها؛ فاصله این هتل‌ها تا مراکز دیدنی و تفریحی تجاری مسقط و …. آشنا می‌شوید.

برگرفته از: https://takeoffwithme.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *