هتل یخی در فلاند

هتل کاکسیاتنت فنلاند؛ یک هتل یخی منحصر به فرد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اگر شما یک مسافر ماجراجو هستید و همیشه به دنبال تجربیات غیرمعمول می‌باشید. هتل‌ها می‌تواند بسیار تکراری باشند. هتل‌هایی که از امکانات رفاهی؛ چیدمان؛ صبحانه و …. یکسان برخوردارند. اما بیشتر اوقات هتل‌ها اساسا پایه‌ای هستند که شما از آن‌جا منطقه را جستجو می‌کنید. در اخبار گردشگری آمده است بیشتر مسافران در حال حاضر این هتل میلیون ستاره را در لیست خواسته‌های خود دارند.

 هتل کاکسیاتنت واقع شده در فنلاند و ۱۵۰ مایلی شمال دایره قطب شمال که از شیشه ساخته شده است. اتاق‌ها به شکل کلبه‌های یخی و برفی است. شما از گرمای کابین خود می‌توانید منظره‌ای بدون مانع از ستارگان و حتی نورهای شمالی را ببینید. نمایش نور طبیعی از اواخر ماه اوت تا اوایل آوریل قابل مشاهده است. شما می‎‌توانید با اتومبیل برفی روی برف رانندگی کنید و می‌توانید از اسکی بی سرو صدا استفاده کنید.

اتاق‌های شیشه‌ای در اندازه‌های مختلفی وجود دارند و شبیه غارهای کوچکی هستند. کلبه‌های‌ یخی کوچک؛ کلبه‌های یخی بزرگ و کلبه‌های یخی لوکس وجود دارند. هر چند اتاق‌ و کلبه‌های شیشه‌ای گران هستند؛ اما انتظار تجمل فوق‌العاده‌ای را نداشته باشید. کلبه‌های یخی کوچک فقط یک سرویس بهداشتی کوچک دارد و دوش بهداشتی به طور مشترک استفاده می‌شود.

 این هتل بی‌نظیر و شگفت‌انگیز دارای شش رستوران؛ سالن بدن‌سازی؛ ترانسفر در فرودگاه ( با هزینه شارژ ) در محل می‌باشد. قیمت هر اتاق برای یک شب از ۴۵۰ دلار شروع می‌شود. یک خانواده چهار نفره می‌توانند یک اتاق با حمام خصوصی و امکانات دوش مجزا  برخوردار شوند و در اتاق شیشه‌ای اقامت داشته باشند. شما می‌توانید برای اطلاع از هتل‌های منحصر به فرد در دنیا وبسایت عمان۷۷۷ را دنبال کنید.

این وبسایت همچنین در اخبار گردشگری به معرفی جاذبه‌های طبیعی و مکان‌های دیدنی عمان؛ موزه‌ها؛ سواحل زیبا و بی‌نظیر؛ بازارها و هتل‌های معروف و پنج ستاره پرداخته است.

برگرفته از: https://takeoffwithme.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.