آمادگی برای سفر بعد از بحران کرونا

خوشحالی برای سفر با باز شدن مرزها

زمان مطالعه: 2 دقیقه

انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی و گردشگری اقتصاد؛ دیدگاه طولانی مدت را منتشر کرد. با وجود ویروس کرونا همچنان مردم مشتاق به سفر در کوتاه مدت و بلند مدت هستند. در اخبار گردشگری در این مورد آمده است؛ مردم اطمینان حاصل کنند که هواپیمایی می‌تواند به طور پایدار منافع اقتصادی خود را کاهش دهد.  زیرا این تقاضای طولانی مدت مردم را برآورده می‌کند.

آن‌چه مهم است این است که دولت‌ها پشتیبانی خود را برای انجام کارهای کارآمدتر تقویت کرده و در انتقال انرژی موثر عمل کنند. انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۱ تعداد مسافران جهانی نسبت به سال ۲۰۱۹ و قبل از کرونا؛ ۵۲۹ درصد افزایش داشته باشد. انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۲ این تعداد بسیار افزایش یافته و به ۸۸۹ درصد برسد و همچنین این تعداد مسافران جهانی در سال ۲۰۲۳ به بیشتر از ۱۰۰۰ درصد فراتر رود.

این سفرها تا سال ۲۰۳۰ سیر صعودی را در پیش می‌گیرد و تعداد مسافران و گردشگران جهانی بسیار زیاد می‌شود. انتظار می‌رود پس از سال ۲۰۳۰ به دلیل ضعف جمعیتی و فرضیه بازار محدود سفر هوایی کند شود. انتظار می‌رود بازیابی در تعداد مسافر بین سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۳۹ به طور متوسط سالانه سی و نه درصد رشد کند. ما در عمیق‌ترین و شدیدترین بحران تاریخ خود قرار داریم.

اگر دولت‌ها در واکسینه کردن مردم و آزمایش پیشرفت داشته باشند؛ می‌توانند به رشد سفرها سرعت بخشند. در این‌ صورت قرنطینه برداشته می‌شود و بستن مرزها از بین می‌رود و مردم قصد سفر می‌کنند. هنگامی که تمایل به سفر و گردشگری زیاد شود و هر گونه عبور مجدد از مرزها آزاد شود؛ شرکت‌های هواپیمایی با افزایش فوری رزروها روبرو می‌شود.

اخبار گردشگری عمان۷۷۷ در ادامه توضیح داد: میزان واکسیناسیون در کشورهای مختلف می‌تواند به رشد سفرها کمک کند. این باید آمادگی واضحی برای آماده‌سازی دولت‌ها باشد.  بخش گردشگری نقش اصلی در تولید ناخالصی دارد. به منظور ایجاد یک اقتصاد طولانی مدت دولت‌ها می‌توانند سفر ایمن را برای مردم آسان‌تر کنند.

برگرفته از: https://timesofoman.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *