اخبار گردشگری عمان و حوزه خلیج فارس،اخبار دبی

دبی؛ با حضور چشمگیر گردشگران خارجی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

گردشگری در بیشتر نقاط دنیا به خاطر ویروس کرونا مختل شده است. همه کشورها برای ورود مسافران مقررات خاصی را تعیین کرده‌اند. اما دبی درهای خود را به روی گردشگران کاملا باز کرده است. مسافران و گردشگران زیادی را به کشور خود فرا می‌خواند. اخبار گردشگری وبسایت عمان۷۷۷ در این مورد توضیحاتی داده است.

در دبی با وجود افزایش بسیار شدید مبتلایان به ویروس کرونا؛ در حالی‌که زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی کاملا اعمال می‌شود؛ مکان‌هایی مانند رستوران‌ها؛ مراکز بزرگ خرید؛ هتل‌ها مانند روزهای عادی برای گردشگران و فعالیت کسب و کار همچنان آزاد است. هیچ گونه قرنطینه‌ای برای افرادی که به عنوان گردشگر به این کشور وارد می‌شوند در نظر گرفته نشده است. پروازهای زیادی از بزرگترین هواپیمای تجاری جهان از امارات متحده عربی به روسیه و انگلیس صورت می‌گیرد.

گردشگران و تست pcr

تصاویر زیادی از شخصیت‌ها و بازیگران تلویزیون و همچنین ستاره‌های ورزشی که از تفریح در کلوپ‌های ساحلی لذت می‌برند؛ رسانه‌های اجتماعی را تحت فشار زیادی قرار داده‌ است. به طوری که گردشگران زیادی خود را برای سفر به این کشور آماده می‌کنند. گردشگران قبل از خروج از کشورهای خود و هنگام ورود به امارات متحده عربی تست منفی pcr به همراه دارند. اما هنگام ورود به دبی قرنطینه نمی‌شوند. آن‌ها به راحتی به مکان‌های تفریحی و رستوران‌ها می‌روند. این در حالی‌‍‌ست که عمان مسافران و گردشگران را در بدو ورود به این کشور به مدت هفت روز قرنطینه می‌کند. سپس اجازه ورود به مکان‌های تفریحی را صادر می‌کند.

اخبار گردشگری عمان۷۷۷ درباره ابوظبی این گونه می‌گوید. ابوظبی همسایه دبی است که بسیار محتاطانه‌تر نسبت به ویروس کرونا عمل می‌کند. همه گردشگران ماسک دارند و برای دیدن مکان‌های تاریخی مسیر خود را از کوچه پس کوچه‌ها انتخاب می‌کنند. گردشگران باید از ضدعفونی کننده دست استفاده کنند و ماسک بزنند؛ هرگز در جایی تجمع نکنند.

برگرفته از:https://www.khaleejtimes.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *