هتل چدی عمان

هتل چدی مسقط برای یک ماه تعطیل شد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

وزارت میراث و گردشگری عمان اعلام کرد؛ هتل چدی مسقط به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی به مدت یک ماه بسته شد. اخبار گردشگری اذعان داشت این تصمیم در طی یک پیگیری منظم از امکانات هتل پس از عدم انطباق با اقدامات پیشگیرانه کووید ۱۹ ثبت شد. به طور موقت از سرگیری فعالیت هتل چدی توسط کمیته عالی و مقامات وزارتخانه رد شد.

کمیته عالی برای خدمات هتل‌ها و سایر فعالیت‌های تجاری ضوابط خاصی را در نظر گرفته است که شامل رعایت کردن فاصله اجتماعی؛ محدود کردن ظرفیت هتل‌ها به پنجاه درصد و همچنین زدن ماسک می‌باشد. نتیجه آزمایش برخی از افراد به بیماری کووید ۱۹ در پی اقامت در این هتل مشخص شده است. مقامات عمان در این مورد سرسختانه عمل کردند.

برخی از عفونت‌های کووید ۱۹ بر اثر رعایت نکردن ضوابط ثبت شده است. به همین دلیل هتل چدی یک ماه تعطیل خواهد بود. دقت کافی توسط مقامات مربوطه انجام می‌شود تا اطمینان حاصل شود که شهرک‌های تجاری به تدابیر مقرر شده توسط این کمیته پایبند هستند. کمیته عالی و وزارت میراث و گردشگری از کلیه امکانات هتل‌داری و گردشگری برای پیشگیری از این بیماری فراخوانده شده است.

این کمیته به مدیریت گردشگری اعلام کرد فعالیت هتل‌ها باید به طور کامل با تصمیمات اتخاذ شده مطابقت داشته باشد. کمیته عالی و وزارت بهداشت برای اطمینان از ایمنی گردشگران پیگیری و نظارت خود را همچنان ادامه می‌دهند. هتل چدی یک ملک ساحلی با مساحت بیست و یک هکتار در مسقط می‌باشد. این هتل ترکیبی از معماری عمانی آسیایی می‌باشد.

شما می‌توانید برای اطلاع از اخبار گردشگری به وبسایت عمان۷۷۷ مراجعه کنید. این وبسایت شما را در جریان خبرهای مربوط به هتل‌های پنج ستاره و لوکس؛ امکانات هتل‌ها؛ مکان‌های گردشگری؛ دیدنی‌های مسقط؛ جاذبه‌های طبیعی و بکر عمان؛ بازارها و ….  قرار می‌دهد.

منبع: timesofoman.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *