مسافری در فرودگاه و آماده سفر در زمان پسا کرونا

اعلام چند کشور دنیا بعد از عمان به محدودیت‌های جدید مسافران از هند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با ورود موج دوم ویروس کرونای ویران‌گر به هند؛ ده کشور دیگر محدودیت‌های جدیدی نسبت به ورود مسافران و گردشگران به این کشور اعمال کردند. اخبار گردشگری ذکر کرد ایران و عمان پیش‌تر این محدودیت را اعمال کرده بودند و سفرها را به حالت تعلیق در آورده بودند. ویروس هندی باعث به خطر افتادن جان بسیاری از مردم هند شده است.

بسیاری از کشورهایی که محدودیت سفر را به هند اعمال کرده‌اند شامل نیوزلند؛ سنگاپور؛ هنگ کنگ؛ کانادا؛ انگلیس؛ امارات متحده عربی می‌باشند. افرادی که از هند قصد سفر دارند اجازه ورود به کشورهای نام برده شده را ندارند. کشورهایی همچون فرانسه؛ استرالیا و ایالات متحده دستورالعمل‌های خود را جهت ورود مسافران از هند به کشورهایشان به روز کردند.

هواپیمایی یونایتد پروازهای خود را از دهلی نو لغو می‌کند. هواپیمایی ایالات متحده برای مدت کوتاهی قصد دارد جهت پیشگیری از ورود ویروس هندی لغو پروازهای خود از دهلی نو به سان فرانسیسکو؛ نیو آرک و شیکاگو در دستور کار قرار دهد. ایالات متحده به شدت از مردم خواسته است که هیچ نوع سفر به کشورهای دیگر نداشته باشند.

در آخرین دستورالعمل‌ها آمده است که باید قرنطینه دقیق و اصولی توسط مسافرانی که از هند می‌آیند صورت گیرد. هند از مردم خود خواسته است در صورتی‌که واکسینه شده‌اند نیز از سفر خودداری کنند. در غیر این صورت با قرنطینه سخت مواجه می‌شوند. در محدویت‌ها آماده است هند حتی در صورت تکمیل واکسینه مردم برای کنترل و پیشگیری از بیماری؛ هیچ ارتباط رسمی با ایالات متحده نخواهد داشت.

سفارت ایالات متحده در دهلی نو قرار ملاقات یا قرار مصاحبه ای در این زمینه انجام نداده است. بنابراین تا اطلاع بعدی مسافران و گردشگرانی که قصد ورود به کشورهای ذکر شده را دارند؛ یا اجازه ورود به آن‌ها داده نمی‌شود یا آن‌ها پس از قرنطینه توسط کشور مقصد اجازه ورود داده می‌شود. اخبار گردشگری عمان۷۷۷ شما را در جریان رویدادهای مختلف قرار می‌دهد.

برگرفته از: https://www.arabnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *